Series
Ratings
22
You and Everything ElseRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Queen WooRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 3.5
Captivating the KingRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Doona!Rated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Summer StrikeRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Cheer UpRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 3.5