Movies
Ratings
100
HighlanderRated ★ 0.5
Hachi-koRated ★ 0.5
Men in BlackRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 0.5
The AvengersRated ★ 0.5- Skeletons in the ClosetRated ★ 0.5
Blood RainRated ★ 0.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 0.5
The ThievesRated ★ 5.0
ShameRated ★ 0.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 0.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
CasinoRated ★ 0.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
American WeddingRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 0.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0