Movies
Ratings
341
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
A Growing BusinessRated ★ 2.0
The Merchant of VeniceRated ★ 4.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
L'Amour FouRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.0
Coco Before ChanelRated ★ 4.5
PredatorsRated ★ 2.5
HitchRated ★ 1.5
The HoursRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 1.5
Shallow HalRated ★ 2.0