Titles you rated
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.5
MartyrsRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
John WickRated ★ 3.5
The Blue LagoonRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Rosemary's BabyRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 0.5
HereditaryRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Golden SlumberRated ★ 1.0
CocoRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 4.0