Movies
Ratings
19
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Liar LiarRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0