Movies
Ratings
165
Ghost HouseRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.0