Movies
Ratings
777
The KillersRated ★ 2.5
Heart BlackenedRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.5
- TarotRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
The Final DestinationRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Dog DaysRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 4.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 5.0
StreamingRated ★ 1.0