Titles you rated
May 18Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5