Movies
Ratings
1124
AssassinationRated ★ 3.5
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5- The StoneRated ★ 3.5
The Lone RangerRated ★ 3.0- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Young Detective Dee: Rise of the Sea DragonRated ★ 2.5
Fly HighRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The SpiesRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.0
Modern BoyRated ★ 3.5
Pain & GainRated ★ 3.5
The Perfect CoupleRated ★ 2.0