Titles you rated
Kick-AssRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.5
PapillonRated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 2.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Scary Movie 2Rated ★ 1.5
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 2.5
TremorsRated ★ 2.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
CommandoRated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 2.0
TitanicRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Tali-Ihantala 1944Rated ★ 3.0
HamletRated ★ 3.0
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 2.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0