Titles you rated
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5