Movies
Ratings
194
InterstellarRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
MotherRated ★ 2.5
WantedRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0