Titles you rated
The Running ActressRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Me and You and Everyone We KnowRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
PersepolisRated ★ 5.0
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.5
Annie HallRated ★ 5.0
TrainspottingRated ★ 5.0
The ArtistRated ★ 5.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 1.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5