Titles you rated
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 2.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.5