Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 2.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.5
Volcano HighRated ★ 1.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 3.5