Titles you rated
Medical Top TeamRated ★ 5.0
원피스 16기Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.5- Fairy TailRated ★ 5.0
Tong: MemoriesRated ★ 4.0
Dokgo RewindRated ★ 4.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- Yu Yu HakushoRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0
Heartless CityRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 5.0