Movies
Ratings
113
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
The CatRated ★ 3.0- JungleFish2Rated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
The Handsome SuitRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.5
FrankenweenieRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
Bloody ReunionRated ★ 2.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
For HorowitzRated ★ 4.5
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0