Movies
Ratings
385
The FugitiveRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 2.5
AnacondaRated ★ 3.5
PenelopeRated ★ 2.5
A Letter to MomoRated ★ 2.5
BraveRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0