Titles you rated
Begin AgainRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 1.5
BurningRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0