Titles you rated
San AndreasRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.5
The PriestsRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0