Titles you rated
The BrosRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.5
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 4.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.5
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
UpRated ★ 2.5