Movies
Ratings
207
The Quiet FamilyRated ★ 2.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 2.5
The AviatorRated ★ 3.5
Between Love and HateRated ★ 2.5
The Bone CollectorRated ★ 4.5
Moby DickRated ★ 3.0
MissingRated ★ 2.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 3.5
BestsellerRated ★ 2.5
ScreamRated ★ 4.0
TroubleshooterRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 3.5
TriangleRated ★ 2.5
The PatriotRated ★ 4.5
GravityRated ★ 2.0
HoneyRated ★ 3.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.0
My BrotherRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0