Titles you rated
Marriage StoryRated ★ 1.5
DunkirkRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 2.0
Red NoticeRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
47 Meters DownRated ★ 3.5
Get the GringoRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5