Titles you rated
Money GameRated ★ 4.0
Birthcare CenterRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
The PittRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Low LifeRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Dept. QRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
KairosRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 4.0