Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
Hana KimiRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0