Series
Ratings
106
The Art of SarahRated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 4.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5