Titles you rated
I, RobotRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 2.5