Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0