Series
Ratings
176
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
CheerRated ★ 4.0
CheerRated ★ 5.0
The Morning ShowRated ★ 4.5
Good GirlsRated ★ 3.5
Temptation IslandRated ★ 4.0
Temptation IslandRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 4.0
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 4.5
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 3.5
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5