Movies
Ratings
186
WhiplashRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Cruel IntentionsRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 3.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0