Titles you rated
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 1.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.5
The Devil's GameRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.5
Insadong ScandalRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.5
The ServantRated ★ 2.0