Titles you rated
Ford v FerrariRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 2.5
- WonderlandRated ★ 2.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0