Titles you rated
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Hot Summer NightsRated ★ 2.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Water LiliesRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 3.0
W.E.Rated ★ 4.5
Girl, InterruptedRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
Two Lovers and a BearRated ★ 4.5
A Knight's TaleRated ★ 3.0
Fat GirlRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
CarnageRated ★ 4.5
House of ToleranceRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0