Titles you rated
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 2.5- Fairy CommiRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0