Titles you rated
LoganRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.0- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
FocusRated ★ 4.0
I Kissed a GirlRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0