Movies
Ratings
616
BabygirlRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The Tragedy of MacbethRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Under the Tuscan SunRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
The 13th WarriorRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
InnocenceRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0- HeroRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5