Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
RomaRated ★ 5.0
BumblebeeRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
First ManRated ★ 3.0
The PostRated ★ 3.5
A Most Violent YearRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 2.0
BurningRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0