Movies
Ratings
942
AladdinRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
The PiperRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 1.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5