Series
Ratings
29
Reply 1997Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
- DexterRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0