Movies
Ratings
471
Django UnchainedRated ★ 3.5
Shadows in the PalaceRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
The Royal TailorRated ★ 2.5
LeonRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.5
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5