Movies
Ratings
311
Ode to My FatherRated ★ 2.5
John WickRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 1.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 4.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
UnderworldRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 2.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.5