Titles you rated
BirthdayRated ★ 5.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
StokerRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 3.5
Lucky Number SlevinRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5