Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Once Upon a Small TownRated ★ 2.5
Head Over HeelsRated ★ 3.0
SPEC: ZeroRated ★ 3.0
SPEC: ShouRated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 3.0
Orange DaysRated ★ 3.0
DearestRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 3.0
Love GenerationRated ★ 2.5- Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 3.0