Movies
Ratings
790
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Come Back to MeRated ★ 3.0
JessabelleRated ★ 5.0
GirlHouseRated ★ 5.0
Ghost TrainRated ★ 3.0- 28 Months LaterRated ★ 3.0
The EyeRated ★ 3.0
The BoyRated ★ 3.0
I Still Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
The Midnight Meat TrainRated ★ 3.0
Evil Dead IIRated ★ 3.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 3.0
Mr. VampireRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 2.0
Piranha 3DDRated ★ 3.0
The Purge: AnarchyRated ★ 2.0
Friday the 13thRated ★ 1.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 5.0
Hansel & GretelRated ★ 3.0