Movies
Ratings
100
I Am LegendRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
QuickRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 2.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0