Titles you rated
DivergentRated ★ 3.0
DisconnectRated ★ 2.0
The ApartmentRated ★ 3.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 3.0
An Ethics LessonRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 3.5
Eye For An EyeRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.5