Titles you rated
Reality+Rated ★ 2.5
Gerald's GameRated ★ 3.0- 2112: The Birth of DoraemonRated ★ 3.5
Don't Hug Me, I'm ScaredRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 4.0
Pat & MatRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
The BreadwinnerRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
KlausRated ★ 3.5
The Suicide ShopRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Trolls World TourRated ★ 2.5
NopeRated ★ 4.5