Series
Ratings
204
The Killing of Three Thousand CrowsRated ★ 5.0
Encyclopedia of Pitiful CreaturesRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Midnight Horror StoryRated ★ 2.5
Street Woman FighterRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 4.0- Bread BarbershopRated ★ 3.5
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 3.5
- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5