Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.0- 영웅: 라이브 인 시네마Rated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Soul-MateRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0