Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
King KongRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 1.5
Night at the MuseumRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0